HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1996 yılından beri halen faaliyetlerini sürdürdüğü plastik ambalaj alanında üretici olarak hizmet vermeye başlayan URAY PLASTİK ağır hizmet torbaları, strech film, endüstriyel shrink, palet örtüleri, sera örtüleri, tekstil ambalajları, baskılı, baskısız torba ve ruloların üretimi gerçekleştirmektedir.

Çalıştığı firmalarla ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını uygulamayı başlıca hedef edinen ve sınai, tarım, hizmet sektörlerinin tamamının tedarikçisi durumunda olan URAY PLASTİK bu anlayışı ile yurt içinde pek çok irili ufaklı şirketle çalışmayı başarmıştır.

Sektörde yer alan pek çok firmanın aksine, organizasyonunu yalnızca üretim değil, üretim sonrası gerekli tüm hizmetleri verebilecek şekilde oluşturmuştur.

Şirket bu felsefesi ile yakaladığı üstün kalitesini ise TSE-EN ISO 9001 2008 / OHSAS 18001-2007 / ISO 22000-2005 belgeleri ile ispatlamıştır.

ÜRETİM YERLERİ

URAY PLASTİK şu anda faaliyetlerini 4000 m2 'si kapalı alan olmak üzere toplam 6700 m2'de sürdürmektedir.
Günlük kapasitesini 25 tona kadar çıkarabilen URAY PLASTİK sürekli iyileştirme çalışmaları yapılan bir şirkettir.

KALİTE-KAVRAMI

Kalite, müşterilerimizin beklentilerini ürün ve hizmetlerimize yansıtabilme yeteneğimizi göstermekte olan bir ölçüdür.
Bunu sağlamak için şirketimiz Müşteri Odaklı Yönetim Sistemi 'ni benimsemekte ve hiçbir önyargıya müsaade etmeksizin, istenen ürün ve hizmeti zamanında ve kaliteli olarak yönlendirebilmektedir.